ARŞİV PATENT ; 2005 yılında İstanbul'da kurulan Türkiye genelinde 3.000'i aşkın müvekkili ile Fikri ve Sınai Mülkiyet hakları konusunda hizmet veren vekillik ve danışmanlık firmasıdır.

Dürüstlüğü, özenli çalışmayı,sır tutmayı ve neticesinde birlikte kazanmayı prensip edinen firmamız,Marka,Patent,Endüstriyel Tasarım ve Coğrafi işaretler konusunda yurt içi ve yurt dışı tescili ve tescil sonrası tüm işlemlerinde hizmet veren genç, dinamik ve konusunda uzman personel kadrosu ile Türkiye'nin önde gelen patent kuruluşları arasında yerini almaktadır.Arşiv Patent olarak, Türkiye'de sınai haklar bilincini yaygınlaştırmak ve yenilikleri destekleyerek müşterilerinin global pazarlarda rekabet şansını artırmak hedefiyle yola çıkmıştır. Bilgi ve birikimi ile müşterilerine hızlı, gizlilik esaslarına dayalı, doğru hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Fikri Mülkiyet Hakları son dönemde, globalleşen piyasalarda ticari hayatlarını devam ettirmek isteyen firmaların vazgeçilmez unsurlarından biri olmuştur.Yıllarca yatırım yapıp özen göstererek oluşturduğunuz MARKA’larınızı, TASARIM’larınızı ve BULUŞ’larınızı TESCİL ederek koruyunuz.
2008-2014 Copyright Arşiv Patent Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. // Project | MediaCity